twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

Zachęcamy Państwa do współpracy i zamieszczania reklam oraz informacji prasowych na łamach miesięcznika "Lek w Polsce". Jesteśmy otwarci na niestandardowe formy reklamy i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb i wymagań. Kontakt do nas: +48 22-666-43-32,+48 22 664-04-51 lub email: reklama at medyk.com.pl


"Lek w Polsce"

„Lek w Polsce” – pismo specjalistyczne dla farmaceutów i lekarzy, które jest wydawane nieprzerwanie od 1991 roku i w rankingach pism specjalistycznych kierowanych do sektora farmacji i medycyny od lat zajmuje czołową pozycję. Znajdą w nim Państwo artykuły z szeroko pojętego zakresu farmakoterapii, nowoczesnych metod leczenia i opieki farmaceutycznej. Rada naukowa składa się z wybitnych autorytetów, czasopismo posiada punktację MNiSW, IC oraz jest indeksowane w bazach GBL. Czasopismo kolportowane jest drogą płatnej prenumeraty redakcyjnej, bezpłatnie wysyłane jest na targi, konferencje, warsztaty szkoleniowe i do wybranych specjalistów. Cena prenumeraty - 132 zł brutto, dla kontynuujących 105 zł brutto.:


Grupa docelowa:

  • farmaceuci zatrudnieni w aptekach
  • lekarze podstawowej opieki zdrowotnej
  • samorządy aptekarskie
  • środowiska naukowe związane z farmacją i medycyną

Parametry czasopisma:

  • format czasopisma B5 (176 mm x 250 mm)
  • pełny kolor, oprawa szyta
  • nakład do 12 000 egzemplarzy

Dystrybucja

  • prenumerata redakcyjna
  • bezpłatna wysyłka do wybranych specjalistów
  • promocja na zjazdach, kongresach naukowych i szkoleniach dla farmaceutów oraz lekarzy

Do pobrania:

reklama
Lek w Polsce

ISSN: 1231-028X

IC: 59.10 pkt

MNiSW: 5 pkt

reklama
Producenci informują
więcej »
reklama
reklama

Na skróty

Informacje

 

Copyright © Medyk sp. z o.o

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK